Na Radiu Slovenija bo danes, v torek, 23. marca 2021, v Studiu ob 17h na sporedu pogovorna oddaja na temo prestrukturiranja Savinjsko-šaleške regije.
Popolna opustitev premoga za pridobivanje električne energije postavlja Slovenijo pred nove izzive in to ne le okoljske, vprašanje izstopa iz premoga je neločljivo povezano z usodo več podjetij s področja energetike. Trenutno je v javni obravnavi osnutek Nacionalne strategije, po kateri naj bi premog popolnoma opustili že čez 12 let.… Preberi več
Objavljeno: 23-03-2021







